fbpx
Hore

Mária G.

Približne pred 2 rokmi som začala uvažovať o práci v Nemecku. Dlhšie som sledovala rôzne agentúry, ktoré prácu sprostredkúvajú a dodnes neľutujem, že som sa rozhodla pre SOLID CARE. Oslovili ma predovšetkým ponukou, výbornými referenciami a profesionálnym prístupom. Po prvotnom kontakte, kde mi boli vysvetlené všetky detaily spolupráce a zodpovedané otázky. Spolupráca s AG je férová...

Prečítať
1. marca 2023

Ondrej K.

So zamestnancami agentúry Solid Care mám veľmi dobré skúsenosti, agentúra vždy ochotne vychádzala v ústrety pri hľadaní klienta a organizovaní turnusov. Tiež komunikácia počas turnusu – viackrát kontaktujú počas turnusu a zaujímajú sa o priebeh. Tiež vynikajúce zabezpečenie dopravy ku klientovi a naspať. Vyjadrujem vysokú spokojnosť s poskytovanými službami agentúry.

Prečítať
1. marca 2023

Beáta Č.

Som spokojná so zamestnancami, sú milí, milo komunikujú. Aj pri hľadaní nového klienta nie je žiadny problém, vedia poradiť. Ďakujem.

Prečítať
1. marca 2023

Eva B.

Som veľmi spokojná so spoločnosťou Solid Care. Veľmi dobrá spolupráca, sprostredkovanie práce. Komunikácia veľmi príjemná, odporúčam spolupracovať so spoločnosťou aj ďalším opatrovateľkám a opatrovateľom. Ďakujem Vám, že môžem pracovať vo Vašej spoločnosti.

Prečítať
1. marca 2023

Judita K.

Agentúra Solid Care je najlepšia agentúra, s ktorou mám veľmi dobré skúsenosti. Už dlhé roky pracujem v tejto agentúre, ktorá poskytuje kvalitné služby a neustále sa rozvíja. Zamestnanci sú spoľahliví a pomôžu v každej situácii. Želám Solid Care tímu naďalej veľa úspechov.

Prečítať
1. marca 2023

Ľudmila Š.

S agentúrou Solid Care som spokojná. Ste milí a ústretoví ľudia. Budem s Vami rada ďalej spolupracovať.

Prečítať
1. marca 2023

Anna R.

V Solid Care pracujem asi 7 rokov a počas celej doby som nemala žiadne problémy. Pracovníčky v Solid Care sa vždy správali profesionálne a zaujímali sa, ako sa mi v rodine pracuje a či je všetko v poriadku. Odporučila som agentúru aj mojej známej.

Prečítať
1. marca 2023

Anna M.

S Vašou spoločnosťou Solid Care som spokojná. Staráte sa o svojich zamestnancov a Vaše pracovníčky sú veľmi milé a neustále nápomocné. Ďakujem im!

Prečítať
1. marca 2023