fbpx
Hore

Čo nasleduje po registrácii

8d6cc5_bd2d08712d5448469072f55203906e7c
8d6cc5_bd2d08712d5448469072f55203906e7c

1. Registračný formulár

Pri jeho vypĺňaní buďte úprimný. Pravdivé a čo najpresnejšie informácie nám pomôžu nájsť prácu vhodnú práve pre Vás.

2. Fotografia

Nezabudnite zaslať Vašu fotografiu na registracia@solidcare.sk. Pár tipov, ako zaujať „na prvý pohľad“ nájdete na našom blogu.

3. Preskúšanie nemeckého jazyka

Znalosť cudzieho jazyka je pre prácu opatrovateľov kľúčová. Preto si ju pri každom novom záujemcovi ešte raz overíme formou krátkeho rozhovoru.

4. Kompletizácia dokumentov

Pokiaľ ste absolvovali opatrovateľský kurz, máte iné relevantné certifikáty pre prácu opatrovateľky, alebo máte k dispozícií písomné referencie od rodín, kde ste pracovali v minulosti, určite nám ich pošlite, môže sa tak zvýšiť Vaša šanca na schválenie na pozíciu.

5. Výber pozície

Na našej stránke nájdete pravidelne aktualizované ponuky voľných pracovných miest. Vy si vyberáte, kam chcete ísť pracovať, na koľko a za koľko. Zároveň aktívne hľadáme stále nové ponuky šité Vám na mieru.

6. Vyhotovenie profilu

Bezplatne Vám vyhotovíme profesionálny profil. Ten zasielame rodinám, ktoré majú pri výbere opatrovateľa posledné slovo.

7. Schválenie

Posledný krok na ceste k Vašej novej práci. O schválení klientom Vás budeme informovať v dostatočnom predstihu.

8. Vycestovanie

Našim zamestnancom zabezpečujeme dopravu na miesto výkonu práce prepravnými spoločnosťami, spôsobom takzvane „od dverí k dverám“, čiže prepravca Vás vyzdvihne na Vašej adrese a zavezie až do rodiny. Pokiaľ preferujete autobus, alebo vlak, samozrejme, môžete si zvoliť túto formu dopravy. Cestovné náklady našim zamestnancom preplácame do výšky uvedenej pri pracovnej pozícii.