fbpx
Hore

Odporučte známeho

Pokiaľ práve nemôžete vycestovať, máme pre Vás spôsob, ako si aj napriek tomu zarobiť. Poznáte niekoho, kto by rád vycestoval za prácou opatrovateľky do Nemecka? Neváhajte a zašlite nám na neho kontakt!

AKO TO FUNGUJE?

Funguje to jednoducho. Vy nám odporučíte Vášho známeho, ktorý vycestuje cez Solid Care do Nemecka minimálne na jeden mesiac, a my Vám vyplatíme odmenu za sprostredkovanie. Čím dlhšie Váš známy na pozícii ostane, tým vyššia je Vaša odmena za sprostredkovanie. Odmena za sprostredkovanie sa Vám počíta iba z prvého vycestovania. Takto si môžete zarobiť až do 250 € za každého sprostredkovaného uchádzača, ktorý vycestuje do zahraničia práve cez našu agentúru. Viac informácií Vám v prípade záujmu veľmi radi poskytneme na tel. čísle: 00421 948 366 076, príp. prostredníctvom e-mailu: nabor@solidcare.sk.

Odporučenie funguje ešte jednoduchšie. Iba nám vyplňte kontaktný formulár nižšie a my sa postaráme o všetko potrebné. Budeme kontaktovať osobu, ktorú ste nám odporučili a takisto aj Vás s informáciou, ako to dopadlo.