fbpx
Hore

Prečo sa registrovať?

Registráciou v Solid Care získate hneď niekoľko výhod, ktoré vám pomôžu ľahšie a rýchlejšie nájsť vhodnú pracovnú ponuku. Aké bonusy získate?

1. Najnovšie ponuky práce

Vďaka registrácii vás budeme môcť prednostne a priamo osloviť s najnovšími ponukami, dokonca aj s tými, ktoré nezverejňujeme na webe. Registráciou získate neobmedzený prístup k tým najlepším pracovným ponukám.  

2. Rýchlejšie zabezpečenie práce

Registráciou nielenže získate väčší prístup k ponukám, ale prácu si zároveň vybavíte rýchlejšie. Ak si potrebujete čím skôr nájsť prácu, registrácia je prvým krokom, ako celý proces urýchliť.

3. Širšia ponuka pracovných pozícií

Čím viac pracovných ponúk budete mať na výber, tým je väčšia šanca, že si vyberiete tú, ktorá bude najbližšie vašich predstavám.

4. Zhodnotenie úrovne vašej nemčiny

Nie ste si istá, ako ste na tom s nemčinou? Rozmýšľate, či budú vaše znalosti stačiť? Zaregistrujte sa a my vám povieme, či je vaša nemčina postačujúca, alebo je treba na cudzom jazyku ešte popracovať. Pošleme tipy na odporúčanú literatúru alebo výučbový materiál dostupný na internete.

5. Novinky priamo na váš email

Na emailovú adresu, ktorú uvediete pri registrácii, vám budeme pravidelne zasielať pracovné ponuky a najnovšie informácie. Pravidelný prehľad noviniek vám pomôže rýchlejšie nájsť vysnívanú prácu a dôkladne sa na ňu pripraviť.

6. Všetko zdarma a bez poplatkov!

Všetky benefity, ktoré registráciou získate, sú zdarma. Nebudete musieť platiť žiadne registračné, ani žiadne iné poplatky.
Neváhajte a zaregistrujte sa už teraz!