fbpx
Hore

Naše referencie

Sme vždy radi, keď práca ktorú robíme. má zmysel pre všetkých. Našim cieľom je spokojnosť nielen klientov, ale najmä Vás, našich zamestnancov. 100% servis pre Vás pokladáme za samozrejmosť, neprezentujeme ho ako bonus. Samozrejme sme radi, keď nás za našu snahu niekto pochváli. Rozšírte aj Vy rady spokojných opatrovateliek!

Vážení, ak chcete spolupracovať so Serióznou Firmou ako Opatrovateľ /Care Assistant / PflegeKraft vyberte si Solídnu agentúru SOLID CARE; Máte 100% istotu, že celý proces od registrácie, cez ponuky, organizovanie kontaktu, cestovania, pobytu u klienta, odmeny za odvedenú prácu bude promptný, korektný a s absolútne PROFESIONÁLNYM prístupom všetkých pracovníkov firmy zainteresovaných do Vášho pracovného pomeru; Pracoval som pre rôzne agentúry : anglické, slovenské, nemecké, ale žiadna nedosahuje túto úroven… Bez NajMenšej pochybnosti ODPORÚČAM; Jozef K.

Jozef K.

S agentúrou som veľmi spokojná, vždy majú spoľahlivé rodiny. Pozitívne hodnotím hlavne férové jednanie, neklamú a nezavádzajú ma, vždy mi veci povedia narovinu, čo niekedy neplatí v iných agentúrach. Solid Care môžem určite odporučiť všetkým, čo majú záujem opatrovať.

Oľga T.

Agentúre som veľmi vďačná, že mi našla skvelú rodinu, do ktorej sa rada vraciam. Zatiaľ som na žiadnej pozícii nemala problémy, takže som veľmi spokojná a môžem ju odporučiť aj ďalším.

Barbora A.

Agentúru Solid Care hodnotím pozitívne, skutočne sa nemám na čo sťažovať. Vždy sa zaujímajú a starajú aj o opatrovateľky. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo zakaždým splnené. Nedávno som cestovala na pozíciu aj s ďalšími opatrovateľkami z agentúry a všetky o Solid Care hovorili len v dobrom.

Iveta J.

Solid Care je jediná agentúra, ktorá mi dala šancu, aj keď mám slabšiu nemčinu. Verili mojim dlhoročným skúsenostiam, pretože hlavne na tom záleží. Preto som tu maximálne spokojná. Oceňujem ich profesionálny prístup. Preprava, ktorú mi zabezpečili, bola vždy na veľmi dobrej úrovni. Najlepšie hodnotím to, že som nikdy nemala problém s výplatou a vždy som sa mohla spoľahnúť, že mi príde načas.

Bernardína W.

Solid Care je jediná agentúra, v ktorej som na 100% spokojná. Vďaka nej som sa dostala ku skvelej rodine, od ktorej sa mi nechce ísť ani domov a som tu šťastná. Cítim sa tu ako v rozprávke. Pracovníčky sú veľmi milé, ústretové a vždy sa mi snažili vo všetkom vyhovieť. Takýto korektný, a zároveň priateľský prístup som nikdy inde nenašla. Iné agentúry sa snažia čo najrýchlejšie vybaviť opatrovateľku na pozíciu tak, ako im to vyhovuje, zatiaľ čo v Solid Care si radi vypočujú aj môj názor, pýtajú sa ako sa mám a záleží im na tom, aby som bola na pozícii spokojná, a to si veľmi cením.

Katarína K.

S agentúrou som veľmi spokojný, preto nemám najmenší dôvod ju meniť. Spolupracuje sa mi s ňou bezchybne. Hoci je niekedy naozaj ťažké nájsť pre muža niekoho na opatrovanie, v agentúre Solid Care sa vždy snažili nájsť mi dobrú rodinu a vo všetkom mi vyhovieť. Servis a starostlivosť o opatrovateľa je perfektná, najmä čo sa týka prepravy. Predtým som si musel v iných agentúrach objednať dopravu sám a veľakrát to bolo komplikované. Ale tu mi, ak si želám, zabezpečia prepravu z adresy na adresu a dovezú ma priamo do rodiny, čo mi maximálne vyhovuje

Dušan D.

Spoluprácu s agentúrou Solid Care hodnotím na výbornú. Komunikácia medzi agentúrou a opatrovateľom je úplne bezchybná, s pracovníčkami som sa vždy vedel dohodnúť v dobrom aj v zlom. Vždy sa mi snažili vyjsť v ústrety. Zo strany agentúry necítim žiadny nátlak, keď sa mi nepáči pozícia, ktorú mi ponúkli, snažia sa mi nájsť druhú rodinu. A čo je naozaj skvelé, prepravu mi agentúra vždy preplatí, čo sa mi v iných agentúrach nestalo. Navyše sa môžem vždy spoľahnúť na to, že preprava, ktorú mi agentúra zabezpečí, ma vždy bezpečne dopraví do rodiny.

Branislav V.

Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť. Na agentúru Solid Care môžem povedať len samé pozitíva. Po roku som našla konečne spoľahlivú agentúru, s ktorou sa výborne spolupracuje a neľutujem, že som sa do Solid Care prihlásila. Podľa mňa je to najlepšia agentúra na trhu, pretože ich zaujíma, ako sa opatrovateľkám na pozícii darí a dokonca ma kontaktujú aj po príchode domov, lebo chcú vedieť, či som v poriadku docestovala. Pracovníčky vždy dbajú o to, aby bola spokojnosť zo strany klienta aj zo strany opatrovateľky. Ak sa objaví nejaký problém, sú pripravené okamžite ho riešiť. Preto by som túto agentúru už nemenila za žiadnu inú.

Jana F.

S agentúrou Solid Care som maximálne spokojná. Spolupracovala som už s niekoľkými agentúrami, ale tu si ma vážia aj ako človeka a majú veľmi ľudský prístup. Hoci mám slabšiu nemčinu, vždy sa mi snažili vo všetkom vyjsť v ústrety a nájsť pre mňa tú najvhodnejšiu pozíciu, s ktorou som bola vždy spokojná. Oceňujem aj ich spoľahlivosť, pretože vždy dodržali všetko, čo mi povedali.

Jana P.

Dobrý deň,

vaša agentúra sa ku mne zachovala vždy seriózne. Som germanista s 2 atestáciami z Nemčiny a so zdravotníckym kurzom. Dávali ste mi vždy pozície, ktoré mi vyhovovali a bola som spokojná. Niekedy sa stane, že niečo nesadne, ale dievčatá sú seriózne a flexibilné, čo sa o mnohých agentúrach povedať nedá. Dievčatá sa snažia dať uchádzačom pozície, ktoré im podľa ich vlastných kritérií vyhovujú a snažia sa aj časovo vyhovieť požiadavkám klientov aj zamestnancov .

Za ich snahu im prajem veľa úspechov a veľa síl, aby sme boli všetci spokojní aj v budúcnosti.

Iveta D.

Dovoľte mi touto cestou úprimne sa vám poďakovať za doterajšie služby a zabezpečovanie pracovných pozícií  pre asistenčné služby a starostlivosť o seniorov v Spolkovej republike Nemecko.
Pre vašu agentúru pracujem viac ako rok a našu vzájomnú spoluprácu by som vyhodnotil nasledovne:
– výborná komunikácia so zamestnancom na pracovisku,
– dobrá spolupráca a organizácia nasadení s nemeckým partnerom – agentúrou,
– aktívne vyhľadávanie vhodnej pozície, klienta na základe predstáv uchádzača,
– excelentná snaha čo najlepšie pracovníka za dobrú prácu odmeniť,
– korektné  a operatívne riešenie prípadných ťažkosti a problémov s klientom a na pracovisku,
– dobrá organizácia dopravy pracovníka na miesto výkonu práce a späť na domácu adresu,
– vždy, včasné poukazovanie výplat,
– nepretržite nasadenie, dostupnosť a operatíva .

Pokiaľ viem a chcem hodnotiť prácu celého kolektívu, hodnotím ju známkou  v ý b o r n á.

 

Alexander G.

“ Cez túto agentúru pracujem už pár rokov s menšími prestávkami a musím otvorene napísať, že ich prístup je na profesionálnej úrovni, skratka s ich prístupom a servisom som len spokojný, či už to je pri výbere rodiny, alebo pri objednávaní dopravy do Nemecka.  …len tak ďalej, všetko dobré prajem celému tímu Solid Care.“

Pavol O.

„Som jednoduchá babenka ktorá bola veľakrát sklamaná v živote zamestnávateľmi, ktorí nedokázali oceniť moju prácu a snahu, nevážili si ma. No u Vás som spoznala mladý a dynamický kolektív, s ktorým som veľmi spokojná, lebo ste moje pekné usmievavé slniečka ku ktorím vždy rada prídem pozrieť osobne, ste veľmi seriózna firma čo mi robí radosť lebo všetko čo sľúbite vždy dodržíte aj čo sa týka financií. Moja spolupráca s vami je v radostnom očakávaní a síce neviem kto vedie a založil vašu spoločnosť som rada že patrím do nej. Ďakujem tomu človeku, ktorý Vám túto spoločnosť založil a drží po kope tak inteligentné a veľmi prijemné dievčence.“

Eva N.

„Hľadala som robotu kde sa nájdem. Našla som ju ako opatrovateľka, ale aby všetko klapalo ako má, tak som potrebovala aj dobrú agentúru. Aj som na začiatku bola v neistote kam idem a s kým spolupracujem ale musím napísať, že som sa veľmi, veľmi prekvapila a to v dobrom. V Solid Care som už rok a som spokojná so všetkým. Totižto sú tam ľudia ochotní pomôcť a zodpovedať otázky, robotu mi našli za 3 dni čo som ani vo sne nečakala a hlavne som nečakala, že budem mat takú dobrú rodinu. V každom prípade keby som si mala znova vybrať agentúru, tak to bude určite Solid Care.“

Sabina T.

„Agentúru Solid Care vnímam pozitívne. Máte k  dispozícii všetky info o klientovej situácii, členovia prac. tímu sú priateľský, nenaliehajú zbytočne, rozhodujete sa zvyčajne bez časovej tiesne. Nemám však žiadnu skúsenosť s pomocou pri riešení nejakej krízovej situácie.

Aká je Solid Care solídna: vyberáte si z portfólia ponúk, komunikujete viacerými kanálmi, môžete povedať aj nie a skúšať to opäť, zbytočne na vás nenaliehajú, o odoslaní honoráru ste vopred informovaný – neváhajte! Na kratšie turnusy sa čaká dlhšie.“

Eleonóra R.

„Chcela by som sa podeliť o svoje skúsenosti s agentúrou Solid Care. Majú milý prístup ku klientovi. Človek potrebuje počuť milé slovo a cítiť oporu, pretože je ďaleko a dlho od rodiny. Zaistia cestovanie a starajú sa ako klient došiel a či je spokojný. Informujú sa priebežne či je v rodine všetko v poriadku. Načas zasielajú mzdu a informujú, že bola odoslaná. Dokumenty k vycestovaniu sú vždy v poriadku. Prajem všetkým pracovníkom veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.“

Marta Č.

„Spolupracujem s touto agentúrou už nejakú dobu a som veľmi spokojný so vzťahmi ako aj so servisom. Vzťahy a komunikácia s pracovníkmi agentúry je veľmi korektná. Oceňujem celkový servis a spoľahlivosť. Môžem povedať, že som naozaj rád, že pracujem v zahraničí práve prostredníctvom agentúry Solid Care. Moje hodnotenie je 1 s dvoma hviezdičkami.“

Ondrej K.

„Ste dobrá agentúra, som s Vami veľmi spokojná. Môžem sa na Vás kedykoľvek obrátiť.“

Dominika K.

„Týmto chcem poďakovať firme Solid Care, ktorá mi našla prácu v Nemecku. Kde som zažil veľa krásnych zážitkov aj s mojou manželkou a dcérou. Nie je to len práca, ale aj lepší život. Vrele odporúčam!“

Peter S.