fbpx
Hore

Naše referencie

Sme vždy radi, keď práca ktorú robíme. má zmysel pre všetkých. Našim cieľom je spokojnosť nielen klientov, ale najmä Vás, našich zamestnancov. 100% servis pre Vás pokladáme za samozrejmosť, neprezentujeme ho ako bonus. Samozrejme sme radi, keď nás za našu snahu niekto pochváli. Rozšírte aj Vy rady spokojných opatrovateľov a opatrovateliek!

Približne pred 2 rokmi som začala uvažovať o práci v Nemecku. Dlhšie som sledovala rôzne agentúry, ktoré prácu sprostredkúvajú a dodnes neľutujem, že som sa rozhodla pre SOLID CARE. Oslovili ma predovšetkým ponukou, výbornými referenciami a profesionálnym prístupom. Po prvotnom kontakte, kde mi boli vysvetlené všetky detaily spolupráce a zodpovedané otázky. Spolupráca s AG je férová a spoľahlivá. Všetko, čo mi bolo sľúbené, bolo aj poskytnuté. Veľmi rýchlo mi našli klienta, kde som dodnes spokojná. AG zabezpečuje kompletný servis dopravy, cez kontaktovanie až po následné overenie spokojnosti po docestovaní. Najviac oceňujem prístup pracovníčok, vždy sú profesionálne a ústretové. Ja sa zároveň cítim komfortne, že i napriek práci v zahraničí sa mám na koho obrátiť v prípade potreby a mám zázemie AG s dlhoročnými skúsenosťami.

Mária G.

So zamestnancami agentúry Solid Care mám veľmi dobré skúsenosti, agentúra vždy ochotne vychádzala v ústrety pri hľadaní klienta a organizovaní turnusov. Tiež komunikácia počas turnusu – viackrát kontaktujú počas turnusu a zaujímajú sa o priebeh. Tiež vynikajúce zabezpečenie dopravy ku klientovi a naspať. Vyjadrujem vysokú spokojnosť s poskytovanými službami agentúry.

Ondrej K.

Som spokojná so zamestnancami, sú milí, milo komunikujú. Aj pri hľadaní nového klienta nie je žiadny problém, vedia poradiť. Ďakujem.

Beáta Č.

Som veľmi spokojná so spoločnosťou Solid Care. Veľmi dobrá spolupráca, sprostredkovanie práce. Komunikácia veľmi príjemná, odporúčam spolupracovať so spoločnosťou aj ďalším opatrovateľkám a opatrovateľom. Ďakujem Vám, že môžem pracovať vo Vašej spoločnosti.

Eva B.

Agentúra Solid Care je najlepšia agentúra, s ktorou mám veľmi dobré skúsenosti. Už dlhé roky pracujem v tejto agentúre, ktorá poskytuje kvalitné služby a neustále sa rozvíja. Zamestnanci sú spoľahliví a pomôžu v každej situácii. Želám Solid Care tímu naďalej veľa úspechov.

Judita K.

S agentúrou Solid Care som spokojná. Ste milí a ústretoví ľudia. Budem s Vami rada ďalej spolupracovať.

Ľudmila Š.

V Solid Care pracujem asi 7 rokov a počas celej doby som nemala žiadne problémy. Pracovníčky v Solid Care sa vždy správali profesionálne a zaujímali sa, ako sa mi v rodine pracuje a či je všetko v poriadku. Odporučila som agentúru aj mojej známej.

Anna R.

S Vašou spoločnosťou Solid Care som spokojná. Staráte sa o svojich zamestnancov a Vaše pracovníčky sú veľmi milé a neustále nápomocné. Ďakujem im!

Anna M.

Spoločnosť Solid Care by som odporučila na 100%. A prečo? Pretože mám s Vašimi zamestnancami veľmi dobré skúsenosti, s ich komunikáciou, a predovšetkým so službami pri hľadaní klienta – ste skvelý team. 😊A to si na vás cením.

Monika M.

Ďakujem pracovníkom Ag. Solid Care za možnosť pracovať s ich agentúrou. Sú spoľahliví, služby pre nás opatrovateľov zariadia k plnej spokojnosti ako aj cestovanie a doklady, s touto prácou spojené. Mám veľmi dobré skúsenosti a odporúčam ich aj iným opatrovateľom. Teamu Solid Care ďakujem.

Mária M.

Vážení, ak chcete spolupracovať so Serióznou Firmou ako Opatrovateľ /Care Assistant / PflegeKraft vyberte si Solídnu agentúru SOLID CARE; Máte 100% istotu, že celý proces od registrácie, cez ponuky, organizovanie kontaktu, cestovania, pobytu u klienta, odmeny za odvedenú prácu bude promptný, korektný a s absolútne PROFESIONÁLNYM prístupom všetkých pracovníkov firmy zainteresovaných do Vášho pracovného pomeru; Pracoval som pre rôzne agentúry : anglické, slovenské, nemecké, ale žiadna nedosahuje túto úroven… Bez NajMenšej pochybnosti ODPORÚČAM; Jozef K.

Jozef K.

S agentúrou som veľmi spokojná, vždy majú spoľahlivé rodiny. Pozitívne hodnotím hlavne férové jednanie, neklamú a nezavádzajú ma, vždy mi veci povedia narovinu, čo niekedy neplatí v iných agentúrach. Solid Care môžem určite odporučiť všetkým, čo majú záujem opatrovať.

Oľga T.

Agentúre som veľmi vďačná, že mi našla skvelú rodinu, do ktorej sa rada vraciam. Zatiaľ som na žiadnej pozícii nemala problémy, takže som veľmi spokojná a môžem ju odporučiť aj ďalším.

Barbora A.

Agentúru Solid Care hodnotím pozitívne, skutočne sa nemám na čo sťažovať. Vždy sa zaujímajú a starajú aj o opatrovateľky. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo zakaždým splnené. Nedávno som cestovala na pozíciu aj s ďalšími opatrovateľkami z agentúry a všetky o Solid Care hovorili len v dobrom.

Iveta J.

Solid Care je jediná agentúra, ktorá mi dala šancu, aj keď mám slabšiu nemčinu. Verili mojim dlhoročným skúsenostiam, pretože hlavne na tom záleží. Preto som tu maximálne spokojná. Oceňujem ich profesionálny prístup. Preprava, ktorú mi zabezpečili, bola vždy na veľmi dobrej úrovni. Najlepšie hodnotím to, že som nikdy nemala problém s výplatou a vždy som sa mohla spoľahnúť, že mi príde načas.

Bernardína W.

Solid Care je jediná agentúra, v ktorej som na 100% spokojná. Vďaka nej som sa dostala ku skvelej rodine, od ktorej sa mi nechce ísť ani domov a som tu šťastná. Cítim sa tu ako v rozprávke. Pracovníčky sú veľmi milé, ústretové a vždy sa mi snažili vo všetkom vyhovieť. Takýto korektný, a zároveň priateľský prístup som nikdy inde nenašla. Iné agentúry sa snažia čo najrýchlejšie vybaviť opatrovateľku na pozíciu tak, ako im to vyhovuje, zatiaľ čo v Solid Care si radi vypočujú aj môj názor, pýtajú sa ako sa mám a záleží im na tom, aby som bola na pozícii spokojná, a to si veľmi cením.

Katarína K.

S agentúrou som veľmi spokojný, preto nemám najmenší dôvod ju meniť. Spolupracuje sa mi s ňou bezchybne. Hoci je niekedy naozaj ťažké nájsť pre muža niekoho na opatrovanie, v agentúre Solid Care sa vždy snažili nájsť mi dobrú rodinu a vo všetkom mi vyhovieť. Servis a starostlivosť o opatrovateľa je perfektná, najmä čo sa týka prepravy. Predtým som si musel v iných agentúrach objednať dopravu sám a veľakrát to bolo komplikované. Ale tu mi, ak si želám, zabezpečia prepravu z adresy na adresu a dovezú ma priamo do rodiny, čo mi maximálne vyhovuje

Dušan D.

Spoluprácu s agentúrou Solid Care hodnotím na výbornú. Komunikácia medzi agentúrou a opatrovateľom je úplne bezchybná, s pracovníčkami som sa vždy vedel dohodnúť v dobrom aj v zlom. Vždy sa mi snažili vyjsť v ústrety. Zo strany agentúry necítim žiadny nátlak, keď sa mi nepáči pozícia, ktorú mi ponúkli, snažia sa mi nájsť druhú rodinu. A čo je naozaj skvelé, prepravu mi agentúra vždy preplatí, čo sa mi v iných agentúrach nestalo. Navyše sa môžem vždy spoľahnúť na to, že preprava, ktorú mi agentúra zabezpečí, ma vždy bezpečne dopraví do rodiny.

Branislav V.

Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť. Na agentúru Solid Care môžem povedať len samé pozitíva. Po roku som našla konečne spoľahlivú agentúru, s ktorou sa výborne spolupracuje a neľutujem, že som sa do Solid Care prihlásila. Podľa mňa je to najlepšia agentúra na trhu, pretože ich zaujíma, ako sa opatrovateľkám na pozícii darí a dokonca ma kontaktujú aj po príchode domov, lebo chcú vedieť, či som v poriadku docestovala. Pracovníčky vždy dbajú o to, aby bola spokojnosť zo strany klienta aj zo strany opatrovateľky. Ak sa objaví nejaký problém, sú pripravené okamžite ho riešiť. Preto by som túto agentúru už nemenila za žiadnu inú.

Jana F.

S agentúrou Solid Care som maximálne spokojná. Spolupracovala som už s niekoľkými agentúrami, ale tu si ma vážia aj ako človeka a majú veľmi ľudský prístup. Hoci mám slabšiu nemčinu, vždy sa mi snažili vo všetkom vyjsť v ústrety a nájsť pre mňa tú najvhodnejšiu pozíciu, s ktorou som bola vždy spokojná. Oceňujem aj ich spoľahlivosť, pretože vždy dodržali všetko, čo mi povedali.

Jana P.