fbpx
Hore

Prečo SolidCare?

Bez poplatkov

V Solid Care nenájdete žiadne poplatky. Je tomu tak už od začiatku a sme na to hrdí. Určite ste sa už stretli s agentúrami ktoré vyhlasujú, že nevyberajú žiadne sprostredkovateľské poplatky, o iných však mlčia, teda až do chvíle, keď ich žiadajú uhradiť. U nás teda nenájdete poplatky žiadne. Ani sprostredkovateľské, ani registračné, ani administratívne a ani žiadne iné.

Priamy prístup

S našimi zamestnancami, ako aj s uchádzačmi o prácu komunikujeme otvorene. Vždy, pri každej ponuke, zverejňujeme odmenu za turnus netto, teda takú odmenu za Vašu prácu, ktorú dostanete na účet. Taktiež pri každej ponuke nájdete zvlášť výšku cestovného na turnus a prípadné iné bonusy. Takto máte jasne vyčíslené koľko zarobíte. Myslíme si, že toto je férovejšia cesta, ako to všetko zaobaľovať do jednej sumy, ktorá by vyzerala pôsobivejšie, ale bola by zavádzajúca.

Bez viazanosti

Najviac sa tešíme dlhodobej spolupráci, pri ktorej sú spokojné všetky strany. Preto je Vaša spokojnosť pre nás na prvom mieste a budeme radi, keď naša spolupráca potrvá čo najdlhšie. Samozrejme, dobrovoľne, nie preto že musíte. K dlhodobej spolupráci Vás neviažeme nezmyselnými sankciami, prípadne inými praktikami.

Bez starostí

Máme dlhoročné skúsenosti s riešením práce v Nemecku, preto sa môžete plne spoľahnúť, že všetky potrebné dokumnety spoľahlivo vyriešime za Vás. Postaráme sa o všetky dokumenty tak, aby bola práca a Váš pobyt v Nemecku z hľadiska legislatívnych predpisov a povinností legálny.

Komplexný servis

V starostlivosti o ľudí je dôležitý každý detail. Preto sme k dispozícii v prípade akýchkoľvek problémov. Preto pre našich zamestnancov poskytujeme nepretržitý servis, aby sa oni mohli naplno venovať tomu najdôležitejšiemu – starostlivosti o klienta. Zabezpečujeme profesionálnu starostlivosť, ktorá uspokojí aj najnáročnejšie požiadavky.

Sme féroví

Korektné a jasne formulované zmluvy, dodržiavanie legislatívnych predpisov a povinností, ale aj vzájomných dohôd je pre nás absolútnou samozrejmosťou. Nadstavbou k nim sú vzájomný rešpekt a dôvera. Uvedomujeme si, v akej citlivej situácii sa nachádzajú seniori a ich blízki, ako aj naši zamestnanci vykonávajúci náročnú prácu ďaleko od domova. Našou snahou je byť pre jedných aj druhých spoľahlivým partnerom a oporou. Základom toho sú korektné vzťahy a my za ne plne zodpovedáme.

Všetko na mieru

Uvedomujeme si, že každý z nás je jedinečný a preto aj starostlivosť, ktorú si vyžaduje je jedinečná. Niektorý klient potrebuje intenzívnejšiu pomoc, iný „iba“ občasnú asistenciu a spoločnosť. Niekto má rád domácu stravu, niekto je na špeciálnej diéte. Dôkladným zisťovaním potrieb našich klientov a dôkladným zisťovaním skúseností a schopností našich opatrovateľov sa snažíme nájsť optimálne riešenie „šité na mieru“. Spokojnosť oboch strán je našou najlepšou reklamou.

Sme flexibilní

Život prináša stále niečo nové – nečakané výzvy, náhle prekvapenia, nepredvídateľné okolnosti. Preto sa snažíme neustále zlepšovať, vyhľadávame inovatívne riešenia a moderné technológie, vďaka ktorým vieme čoraz rýchlejšie a pohotovejšie reagovať na požiadavky našich zamestnancov. Ak sa vyskytnú problémy, neostávame len pri ich promptnom riešení, ale hľadáme tiež cesty, ako im v budúcnosti predísť.