fbpx
Hore

Odporúčte nám známeho

Pokiaľ práve nemôžete vycestovať, máme pre Vás spôsob ako si aj napriek tomu zarobiť. Poznáte niekoho, kto by rád vycestoval za prácou opatrovateľky do Nemecka? Neváhajte a zašlite nám na neho kontakt!

AKO TO FUNGUJE?

Funguje to jednoducho. Vy nám odporučíte Vášho známeho, ktorý vycestuje cez Solid Care do Nemecka minimálne na jeden mesiac a my Vám vyplatíme odmenu za sprostredkovanie. Čím dlhšie Váš známy na pozícii ostane, tým vyššia je Vaša odmena za sprostredkovanie. Odmena za sprostredkovanie sa Vám počíta iba z prvého vycestovania. Takto si môžete zarobiť až do 250 € za každého sprostredkovaného uchádzača, ktorý vycestuje do zahraničia práve cez našu agentúru. Viac informácií Vám v prípade záujmu veľmi radi poskytneme na tel. čísle: 00421 948 366 076, príp. prostredníctvom e-mailu: nabor@solidcare.sk.

Odporučenie funguje ešte jednoduchšie. Iba nám vyplňte kontaktný formulár nižšie a my sa postaráme o všetko potrebné. Budeme kontaktovať osobu, ktorú ste nám odporučili a takisto aj Vás s informáciou ako to dopadlo.